Hızlı Beyin - mantık yapboz oyunları

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Andrei & Aleksandr Krupiankou
Hızlı Beyin, Android cihazınızda beyin jimnastiği yapabileceğiniz heyecan verici bir oyundur.

Beyin gücünüzü artırmak ve dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet etmek için Hızlı Beyin mobil oyununda yer alabilirsiniz. Beyin oyunları farklı zihinsel becerileri kullanmanıza yardımcı olmak için bilişsel psikoloji ilkelerine dayanıyor. Hafıza, dikkat, hız, reaksiyon, konsantrasyon, mantık ve daha bir çok unsurunuzu geliştirebilirsiniz. 

Mobil cihazınızda bulunan Hızlı Beyin mobil uygulaması ile sizde arkadaşlarınızla kıyasıya bir mücadele içerisine girebilirsiniz. Matematiksel işlemler ile zekanızı test etmek isterseniz bu muhteşem tasarımlı zeka oyununda yer alabilirsiniz. Oyunun seyrini değiştirerek daha fazla işlem çözerek daha fazla puan elde etmeye çalışın. 

Çeşitli matematiksel görevleri olabildiğince çabuk çözerek entelektüel tesislerinizi geliştirin; toplama, çıkarma, çarpma ve bölme gibi işlemler ile zaman geçirebilirsiniz. Sınırlı cevaplama süresi, beyninizi daha hızlı, daha iyi ve daha verimli çalışması için uyarır. 

Hızlı Beynin ana hedefiniz, yüksek zorluklarla ve oynamak gibi görünen diğer tüm zorluklarla baş ederken, süre içinde mümkün olan en yüksek sayıya ulaşmaktır. Oyunu oynamak isterseniz Android cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

Hızlı Beyin - mantık yapboz oyunları indir